Jaké druhy matrací rozlišujeme?Matrace se dají rozdělit na několik druhů – popíšeme si ty základní, s nimiž se v obchodech můžete nejčastěji setkat.

Pěnové – jeden z nejčastějších typů matrací, vyrábí se z různých druhů pěny- např. pěnový polyuretan, studená pěna nebo tzv. líná pěna. Jejich výhodou je mimo jiné univerzální použití – hodí se do většiny postelí.
Sendvičové – oblíbený typ matrace, složený z několika různých vrstev. Pokud jde o tvrdost, tak sendvičové matrace většinou patří do skupiny středně tvrdých až tvrdých.
Pružinové – klasický, základní typ matrace, který má ve svém středu pružiny a kolem nich jsou z obou stran měkké vrstvy. Tyto matrace jsou oboustranné a mají dlouhou životnost, jsou ale určené pouze na pevnou podložku, protože nemají pevný rám.
Taštičkové – i v tomto případě se jedná o matraci z pružin, rozdíl je ale v tom, že jednotlivé pružiny jsou zašity do speciálních taštiček – díky nim matrace lépe reaguje na tlak těla. Na každodenní spaní jsou lepším řešením než obyčejné pružinové.
Latexové – vysoce kvalitní a luxusní matrace, které vynikají svou pohodlností a měkkostí. Jsou vyrobeny ze směsi syntetického latexu a přírodního kaučuku.

Byty můžete jen dlouhodobě pronajímat bez dalších závazků. Samolepky na zeď a fototapety jsou moderní dekorací do Vašich domovů. Naše společnost zajišťuje jak stěhování soukromých osob, tak i malých a velkých společností. Moderní a kvalitní koberce do všech interiérů.

Jaká je ideální velikost matrace?

Kromě toho, že matrace pochopitelně musí odpovídat tomu, jak velkou máme postel, je třeba ji vybírat i s ohledem na naši výšku – matrace by měla být minimálně o 20 cm větší, v krajním případě jen o 10 cm, ale lepší je zvolit větší výšku. Co se týká šířky, tak běžným standardem je 90 cm, ale samozřejmě se dají zvolit i širší rozměry.

Reality.cz to je největší nabídka nemovitostí v ČR. Mountfield je specialista na zahradní techniku, zahradní nábytek a zahradní bazény. Židle všech druhů a velikostí.Zdravotní a ortopedické matrace

Samostatnou kategorií mezi matracemi jsou zdravotní a ortopedické matrace, jež jsou určené např. pro osoby se zdravotními problémy, s bolestí zad, nebo jinými důvody, kvůli kterým by neměli kupovat běžné matrace. Zdravotní i ortopedické matrace se dají koupit buď ve specializovaných obchodech, jež se na tento druh zboží, zaměřují, ale i v běžných prodejnách s matracemi a jiným vybavením. Konkrétně je naleznete např. na stránkách www.ortopedicke-matrace.cz nebo na www.zdravazada.cz.

Nabízíme kvalitní plastová okna, eurookna, dřevěná okna a hliníková okna. Hotové záclony a závěsy do domácnosti za super ceny. Katastrální úřad je centrálním orgánem státní správy. Koupelnový nábytek patří do každé nové koupelny.

Výroba matrace na míru

Stejně jako je možnost nechat si na míru ušít oblečení nebo zhotovit nový nábytek, můžete si přímo na míru nechat i vyrobit vlastní matraci. Díky této službě tak získáte matraci přesně v takové velikosti, jaká Vám bude vyhovovat a nemusíte tak dělat žádné kompromisy. Tato možnost je vhodná zejména pro ty, kteří jsou hodně vysocí a standardní velikosti matrací jsou pro ně nevyhovující

Kde sehnat nejlevnější matrace?

Pokud si nemůžete dovolit dát za novou matraci příliš mnoho peněz, nebo chcete ušetřit a koupit si ji za co nejnižší cenu, zkuste projít internet a najít e-shopy s výprodejem levného zboží. Vybrat levnou matraci Vám pomůže např. srovnávač cen Heuréka, nebo zkuste zadat do vyhledávače slovní spojení levné matrace a zobrazí se Vám odkazy ne celou řadu levných internetových obchodů. K těm nejlevnějším patří např. www.matracezahubicku.cz, www.levnematrace.eu nebo www.levne-ceske-matrace.cz.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!